Kontaktid:

Ave Ader +372 5689 6079, aderave@gmail.com 
Carol Toomsalu  +372 55 666 565, toomsalucarol@gmail.com


Ave Ader
Toon sinu ellu värve ja ilu sõna otseses mõttes.
Jõudsin läbi enda vajaduse värvistilistika maailma. Õppisin välismaal tõelise värvitilisti-värvianalüüsi meistri juures ning oman tunnistust ja täiendan end pidevalt.

Teen värvistilistika koolitusi individuaalselt kui ka gruppidele.
Ette on tulnud mitmete suurürituste lavalise värvistilistika teostusi.
Samuti kasutan sisekujunduses ja rõivaste disainimises alati sobivaid värvipalette.
Mind on tunnustatud Kodu Kauniks 2021.a finalistina. Erinevad värvitüpaažid vajavad erinevaid värvilahendusi, sellest inspireerituna valmistan käsitööna portselanist kõrvarõngaid ja ehteid „Beauty by Ave“.

Olen koolitusi teinud sadadele inimetele ja näen kuidas harmoniseeruvate värvitoonide ellu integreerimine võib muuta elusid ning klientide tegelik mina on tulnud nende enda jaoks rohkem esile.

Rõõmsate kohtumiseni!
Ave
Ave Ader: +372 5689 6079, aderave@gmail.com

Carol Toomsalu
Mulle meeldib oma töö väga. Eriti sellepärast, et pikaaegsest hobist on kasvanud välja midagi sellist, millega mulle tõepoolest meeldib tegeleda - inimesed ja nende parimad värvid! Olen loominguline, aga samas üsna praktiline. Mulle on oluline Sinu Parimad Värvid õpetust edasi anda võimalikult lihtsal ja arusaadaval viisil, et igaüks oskaks hiljem seda ka praktikas ellu viia. Olen õpetaja ja psühhoterapeudi taustaga - kliendikeskne lähenemine, suunamine, aitamine, tulemusele orienteeritus, need on märksõnad minu kohta.
Sinu Parimate Värvidega puutusin esimest korda kokku aastal 1993. Olin siis 13-ne aastane. See oli tõeline elumuutev kogemus. Igatpidi positiivses mõttes. Soovin, et võimalikult paljud saaksid sellist tunnet tunda. Nii mõnedki eluvaldkonnad muutuvad siis kergeks, nauditavaks, arusaadavaks. Lihtsate nippidega võtab elu mõnusa positiivse suuna. Meeletu IIu kutsub!
Carol Toomsalu:  +372 55 666 565, toomsalucarol@gmail.com