Kontaktid:

Ave Ader +372 5689 6079, aderave@gmail.com 
Carol Toomsalu  +372 5566 6565, toomsalucarol@gmail.com


Ave Ader
Armastan looduse küllust, ilu loomist ja värvide põnevat maailma. 
Värvide harmooniaid ja sobitumisi väljendan näiteks oma õlimaalides ning lava- ja sisekujunduses, samuti ka pesu ja rõivaste disainimisel. Tunnustusena olen Kodu Kauniks 2021.a finalist.
Erinevad värvitüpaažid vajavad erinevaid värvilahendusi, sellest inspireerituna valmistan käsitööna portselanist kõrvarõngaid ja ehteid „Beauty by Ave“
Omades psühholoogia haridust võin väita, et paremad värvid=paremad närvid :).
Pakun teile võimalust avada endale värvimaailm. Sellega juhatan teid oma parimate värvitoonide, harmoonia ja enesekindluseni.
Oled oodatud! Uute kogemuste ja kohtumiseni!
Ave Ader: +372 5689 6079, aderave@gmail.com

Carol Toomsalu
Mulle meeldib oma töö väga. Eriti sellepärast, et pikaaegsest hobist on kasvanud välja midagi sellist, millega mulle tõepoolest meeldib tegeleda - inimesed ja nende parimad värvid! Olen loominguline, aga samas üsna praktiline. Mulle on oluline Sinu Parimad Värvid õpetust edasi anda võimalikult lihtsal ja arusaadaval viisil, et igaüks oskaks hiljem seda ka praktikas ellu viia. Olen õpetaja ja psühhoterapeudi taustaga - kliendikeskne lähenemine, suunamine, aitamine, tulemusele orienteeritus, need on märksõnad minu kohta.
Sinu Parimate Värvidega puutusin esimest korda kokku aastal 1993. Olin siis 13-ne aastane. See oli tõeline elumuutev kogemus. Igatpidi positiivses mõttes. Soovin, et võimalikult paljud saaksid sellist tunnet tunda. Nii mõnedki eluvaldkonnad muutuvad siis kergeks, nauditavaks, arusaadavaks. Lihtsate nippidega võtab elu mõnusa positiivse suuna. Meeletu Iu kutsub!
Carol Toomsalu:  +372 5566 6565, toomsalucarol@gmail.com